Komentowana treść: Nowe klasy MUI
[#1] Re: Nowe klasy MUI
Warto instalować ?
[#2] Re: Nowe klasy MUI

@Drako^lM, post #1

Taaak... Kto pierwszy na królika doświadczalnego? :P
[#3] Re: Nowe klasy MUI
Niech ktoś mnie oświeci, czy któraś z tych nowych klas albo innych pozwoli np na wklejanie textu do amigg?
[#4] Re: Nowe klasy MUI

@recedent, post #2

ja. wtf, po pierwsze nie da sie rozpakowac unarcem pod os3.9, zrobilem to pecetem. lol. niezbyt to dobrze rokuje. no teraz wszystko na pendrivea i zobaczymy co kolezanka powie. przy okazji zrobimy z tego klasy zune i tez obadamy.
[#5] Re: Nowe klasy MUI

@wawrzon, post #4

Bo UNArc nie daje rady z metodami kompresji nowszymi od -lh5-.
Może nadszedł czas na aktualizację LhA?

http://aminet.net/search?name=lha_&path[]=util/arc&sort=date&ord=DESC

Ostatnia edycja: 02.09.10 20:39:48
[#6] Re: Nowe klasy MUI
Wpakowane - bez zmian.
[#7] Re: Nowe klasy MUI

@APC74, post #5

zgadza sie. pobieznie wyglada wszystko mniej wiecej po staremu. nie widze w tej chwili zadnych szczegolnych problemow ani pod mui ani pod zune.
[#8] Re: Nowe klasy MUI

@11MASTEr, post #6

Zainstalowane na MOSie i mam wrażenie, że AmiGG jakby chodził trochę lepiej. Po ostatnich zmianach klas MUI zaczął mi się wieszać. A na razie stoi poprawnie.
[#9] Re: Nowe klasy MUI

@pampers, post #3

pampers tego nie sprawdzałem ale w AmiGG działa wklejanie klawiszami. Też bym chciał wklejanie tekstu myszką...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem